info@dengenakliyat.com 0532 474 30 50
Ambalaj ve Paketleme
Ev taşıma konusunda 15 yıllık bir deneyime sahip olan taşıma ekiplerimizin sizler için yaptığı ambalajlama işlemi ile eşyalarınız güvencemiz altında.
Araçlarımız
Yük ve eşya taşıma amaçlı dizayn edilen araçlarımız ile şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat şimdi daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde.
Referanslarımız
Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye çözümlerimiz ile bu güne kadar elde ettiğimiz önemli referanslarımızın bazılarını görmek için ...

yüzyıl evden eve nakliyat


Yüzyıl evden eve nakliyat

Bağcıların güzide semtlerinden biri olan Yüzyıl her gün artan nüfusuyla birlikte nakliye hizmetlerinide beraberinde getirmektedir. Bu isteklerinize en iyi şekilde cevap veren evden eve nakliyat firmamız semt sakinlerine profesyonel nakliye hizmeti vermektedir. Denge Nakliyat olarak konusunda uzman güleryüzlü ekip arkadaşlarımız ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile birlikte her geçen gün sizlere en iyi şekilde çözümler sunmaktayız.

Yüzyıl evden eve nakliyat

Bir taşınmayı özetlemek gerekirse ; Evinize gelen ekip arkadaşlarımız ilk olarak paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ve hemen sonrasında taşınmaya başlanmakla beraber beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökülüp paketleme işlemlerinede başlamış olunucaktır.

Gelen arkadaşlarımızın içinde bir mobilyacı , bir paketlemeci ve üç taşımacı bulunmaktadır. Bu arkadaşların hepsi deneyimli ve profesyoneldirler.

Yüzyıl Evden Eve Nakliyat olarak Şehirlerarası taşınmalarınızada cevap vermekteyiz.

Bağcılar'da Nakliyat Hizmetleri


Nakliyat Sektöründe 15 yıldan günümüze kadar hizmet veren firmamız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye çözümleri, kam ve kamyonet kiralama gibi sizlere bir çok çözümü en uygun ücretler ile sunmaktadır.

Taşıma konusunda birhayli deneyimli olan taşıma ekiplerimiz siz değerli müşterilerimiz için her defasında daha özverili çalışmakta olup. Zarara uğramamanız için gerek tüm işlemleri yapmaktadır.

Avantajlarımız


Eşya Paketleme

Ucuz nakliye ücretleri

Kiralık kamyonet

Fiyat teklifi al

Evden Eve Nakliyat Merkez


20/4 sokak no:21/a bağcılar istanbul

(0212) 432 65 65

info@dengenakliyat.com

Bağcılar evden eve nakliyat