info@dengenakliyat.com 0532 474 30 50
Ambalaj ve Paketleme
Ev taşıma konusunda 15 yıllık bir deneyime sahip olan taşıma ekiplerimizin sizler için yaptığı ambalajlama işlemi ile eşyalarınız güvencemiz altında.
Araçlarımız
Yük ve eşya taşıma amaçlı dizayn edilen araçlarımız ile şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat şimdi daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde.
Referanslarımız
Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye çözümlerimiz ile bu güne kadar elde ettiğimiz önemli referanslarımızın bazılarını görmek için ...

masko nakliyat masko nakliyeci


masko nakliyat masko nakliyeci

masko nakliyat masko nakliyeci olarak uzun zamandan beri masko bölgesinde sizlere taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz.

Her ebattaki nakliyat kamyonları ile sizlerin en ufak nakliyesine cevap niteliğinde işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

masko evden eve nakliyat

Bünyemizde şehir ve şehirler arası nakliyat mevcut olup isteğe bağlı sigortalı taşımacılık yapmaktayız.

İsteğe bağlı olarak araçlarımızda hamaliye hizmeti mevcuttur büro ve ofis taşımalarınız için deneyimli kadrolardan oluşmaktadır

Bir çok Kurum Kuruluş Şirket Ve Şahıs Denge Nakliyatı tercih etti sizleride geniş müşteri portföyümüzde görmek bize kıvanç kaynağı olucaktır

Ticaretten dostluğa şiarıyla çıktığımız bu yolda şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikaları ile yoluna hızla devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleri için lütfen iletişime geçiniz

Bağcılar'da Nakliyat Hizmetleri


Nakliyat Sektöründe 15 yıldan günümüze kadar hizmet veren firmamız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye çözümleri, kam ve kamyonet kiralama gibi sizlere bir çok çözümü en uygun ücretler ile sunmaktadır.

Taşıma konusunda birhayli deneyimli olan taşıma ekiplerimiz siz değerli müşterilerimiz için her defasında daha özverili çalışmakta olup. Zarara uğramamanız için gerek tüm işlemleri yapmaktadır.

Avantajlarımız


Eşya Paketleme

Ucuz nakliye ücretleri

Kiralık kamyonet

Fiyat teklifi al

Evden Eve Nakliyat Merkez


20/4 sokak no:21/a bağcılar istanbul

(0212) 432 65 65

info@dengenakliyat.com

Bağcılar evden eve nakliyat