info@dengenakliyat.com 0532 474 30 50
Ambalaj ve Paketleme
Ev taşıma konusunda 15 yıllık bir deneyime sahip olan taşıma ekiplerimizin sizler için yaptığı ambalajlama işlemi ile eşyalarınız güvencemiz altında.
Araçlarımız
Yük ve eşya taşıma amaçlı dizayn edilen araçlarımız ile şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat şimdi daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde.
Referanslarımız
Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye çözümlerimiz ile bu güne kadar elde ettiğimiz önemli referanslarımızın bazılarını görmek için ...

kirazlı evden eve nakliyat


Kirazlı Evden Eve Nakliyat

Kirazlı evden eve nakliyat olarak ilçemizde istekleriniz doğrultusunda kaliteli ve ekonomik ev taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.araçlarımız kapalı çelik kasa olup evden eve taşıma için özel tasarlanmıştır.bünyemizde çalıştırdığımız elemanlar kendi elemanlarımız olup deneyimli kadrolardan oluşmaktadır.

Şirketimiz uzun yıllar sektörün içerisinde olup şehir içi ve şehirler arası sigortalı taşımacılık alanında sizlere her daim kaliteli hizmet sunmaya devam edicektir.ev taşımalarınız marangozlu anbalajlı askılı dolap seçeneklerimiz ile zahmetsiz bir işlem halini almaktadır.bir çok Kurum Kuruluş Şirket ve Şahıs Denge nakliyatı tercih etti

sizleride geniş müşteri portföyümüzde görmek işimize olan güveni daha esas kılacaktır. kirazlı evden eve nakliyat

Kirazlı evden eve nakliyat

Bağcılar'da Nakliyat Hizmetleri


Nakliyat Sektöründe 15 yıldan günümüze kadar hizmet veren firmamız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye çözümleri, kam ve kamyonet kiralama gibi sizlere bir çok çözümü en uygun ücretler ile sunmaktadır.

Taşıma konusunda birhayli deneyimli olan taşıma ekiplerimiz siz değerli müşterilerimiz için her defasında daha özverili çalışmakta olup. Zarara uğramamanız için gerek tüm işlemleri yapmaktadır.

Avantajlarımız


Eşya Paketleme

Ucuz nakliye ücretleri

Kiralık kamyonet

Fiyat teklifi al

Evden Eve Nakliyat Merkez


20/4 sokak no:21/a bağcılar istanbul

(0212) 432 65 65

info@dengenakliyat.com

Bağcılar evden eve nakliyat