info@dengenakliyat.com 0532 474 30 50
Ambalaj ve Paketleme
Ev taşıma konusunda 15 yıllık bir deneyime sahip olan taşıma ekiplerimizin sizler için yaptığı ambalajlama işlemi ile eşyalarınız güvencemiz altında.
Araçlarımız
Yük ve eşya taşıma amaçlı dizayn edilen araçlarımız ile şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat şimdi daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde.
Referanslarımız
Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye çözümlerimiz ile bu güne kadar elde ettiğimiz önemli referanslarımızın bazılarını görmek için ...

bağcılar’dan esenlere taşıma


FİRMAMIZDA PROFESYONEL PAKETLEME YAPILMAKTADIR

İstanbul Esenler de bulunan Esenler nakliyat firmamızda birçok işlem yapılmaktadır. Öncelikle Esenler evden eve nakliyat işlemlerinin yapılması konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Tayin, kira sözleşmesinin bitmesi gibi birçok nedenle evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Bu durumda yeni eve eşyaların taşınması gerektiğinden profesyonel bir firma ile çalışmak zorunda kalacaksınız. Eşyaların tasniflenmesi ve taşınmasında son derece özenli hazırlıklarımız olduğunu bilmelisiniz. Avrupa standartlarında paketleme ve taşıma işlemi yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Bu konuda müşterilerimizin son derece memnun olduğunu ve sizin de memnun kalacağınızı belirtelim. Esenler evden eve nakliyat firmaları arasında başarılı taşımalarımızla gerçekten özenli hizmetimizle en iyiler arasındayız.

Esenler evden eve nakliyat

ESENLER NAKLİYAT

Nakliyat çalışmalarımızda sertifikalı olarak hizmet sunduğumuzu belirtelim. Bu durum paketleme malzemeleri için geçerlidir. Ambalajlama için özel ve asla eşyalara zarar vermeyen kaplama malzemelerini kullanıyoruz. Kolileme ve kutulama işlemlerimiz için de aynı durum geçerlidir. Cam ve seramik gibi kırılacak malzemelerden bahsetmek gerekirse, bu malzemelerin özel şekilde hassas taşınması gerekmektedir. Elektronik eşyaların sökülmesinde, mobilyaların demontesinde ve montesinde de aynı şekilde özenli çalışmalar yapılmaktadır. Bu konuda uzman ekibimiz bulunmaktadır. Örneğin mobilyalar için bir mobilya ustamız var. Her işlemi ekibimiz yapmakta olduğundan sizin kesinlikle bir efor sarf etmesi gerekmemektedir. Siz sadece şahsi eşyalarınızı alın ve gerisini bize bırakın. Firmamız sizin adınıza gerekeni yapacaktır. Ekibimize ve araçlarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Bağcılar'da Nakliyat Hizmetleri


Nakliyat Sektöründe 15 yıldan günümüze kadar hizmet veren firmamız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye çözümleri, kam ve kamyonet kiralama gibi sizlere bir çok çözümü en uygun ücretler ile sunmaktadır.

Taşıma konusunda birhayli deneyimli olan taşıma ekiplerimiz siz değerli müşterilerimiz için her defasında daha özverili çalışmakta olup. Zarara uğramamanız için gerek tüm işlemleri yapmaktadır.

Avantajlarımız


Eşya Paketleme

Ucuz nakliye ücretleri

Kiralık kamyonet

Fiyat teklifi al

Evden Eve Nakliyat Merkez


20/4 sokak no:21/a bağcılar istanbul

(0212) 432 65 65

info@dengenakliyat.com

Bağcılar evden eve nakliyat